![](images\2steps_logo.png)
To πρώτο κρύο του χειμώνα του 2015, ήρθε τελικά στα μέσα του Δεκέμβρη. Τα σύννεφα έγιναν πυκνά και έκρυψαν τον ουρανό. Η βροχή ήρθε με ψιλές και παγωμένες σταγόνες που θύμιζαν χιονόνερο. Οι δρόμοι στο Θησείο γέμισαν από ξερά πλατανόφυλλα και στερήθηκαν τη βουή των χιλιάδων επισκεπτών.
Το θερινό σινεμά "Θησείον" έκλεισε, ο χειμώνας μόλις ξεκίνησε. Όσοι αγαπούν το καλοκαίρι θα ξεχειμωνιάσουν με την προσμονή του Απρίλη... Ραντεβού το Μάη.
Θέματα κατηγορίας: Θέματα: Τοποθεσίες |
![]() |
![]() |
![]() |